Červen 2011

• 29.6.2011 :F

29. června 2011 v 19:09 | R.
• Jsem nespravedlivá, hloupá, ctižádostivá, absolutní opak jakékoliv skromnosti a hlavně jsem nenapravitelná. Nejradši bych se zakopala, ale to se nesmí nikomu říct, protože by se dozvěděl výše uvedené špatné vlastnosti, se kterými jsem se bohužel už narodila. Zejtra bych nejradši zůstala doma, protože vím, že se nedokážu nikomu ani pořádně podívat do očí bez jakýchkoliv trapných emocí. Teď už budu jenom šprtka a profesorský dítě... a možná, že by mi to mohlo stačit, jenomže... ok, ok, ok. Nic, ticho, nic vážnýho se vlastně nestalo. Jenom jsem pořád druhá a ne první, a když už jsem někdy první, tak na společným místě s NÍ, o což, jak se později ukáže, vůbec nestojím a radši bych byla druhá, ale sama. S NÍ už asi nebudu moct promluvit, protože jsem v rozrušení odmítla její gratulaci (a za tím si stojím, i když to byla pořádná blbost) a protože teď bude kupovat svýmu psovi nějakej žužel za dvanáct tisíc. Pro lepší představu, ano, za 12 000 korun... Já s ušmudlanou dvojtisícovkou nezaplatím ani čtvrtku nájmu a ještě končím hovory v polovině slova, aby se nikdo nějakým nedopatřením nedozvěděl, že bych se nejradši zakopala za druhý místo z několika set a že jsem tak za*raně marnivá...
A nenávidím kritiku.
Ádios.
vRRR.

• 26.6.2011

26. června 2011 v 20:39 | R. |  Deník
• No, takže před několika hodinama jsem se vrátila z vytouženýho víkendu v Harrachově... babička balí všechny věci do krabic, stěhuje se k nám. Od doby, co jsme se do našeho současnýho bytu přistěhovali (což bylo loni v létě) se toho zkrátka dost změnilo, takže to tu budeme celý stěhovat z pokoje do pokoje atd. Horší než loňský stěhování to ale snad nebude, no... nebudu se stěhovat z bytu, kde jsem byla 7 let a po kterým se mi bude stejskat, opustím jenom svůj pokoj, do kterýho dáme babičku ;D. Naštěstí budeme bělit, takže nebudou vidět ty srdíčka, který jsem si kreslila nad postel začátkem roku, kdy jsem byla v neutěšitelným opojení, takže jsem kreslení srdíček zkrátka nemohla zastavit. Jenom budu muset babičce vyrvat štětec z ruky a ty srdíčka si jít zabělit sama, protože nevím, co by říkala a na co by se mě ptala, kdyby viděla T+A v srdíčku :D. T+A!! ;D.
Jinak se mám naprosto dobře. Poslouchám Caro a mám se dobře :D. Zejtra jdu do školy a přesto, že většina škol už skončila, já se mám dobře... ale už potřebuju prázdniny. Prázdniny a NUTNĚ potřebuju tu úžasnou látkovou kytku do vlasů z HaM!! A bolerko z NewYorkeru v lososový barvě!! A budu šťastná ;D. Naprosto materiálně uspokojená budu ovšem až dostanu mp4ku a bonsaj s hnojivem. Narozeniny se blíží - už 6. července ;D. Uáá. Ale ani se neptejte, kolik mi bude, agrrr. Primánka. Primánka potřebuje pořádnej voraz.
Aufídrzén, R.

• Caro Emerald - Absolutely Me

24. června 2011 v 12:19 | R.
• Ano, holky "v mým věku" jsou celý zblázněný do Hannah Montany nebo Seleny Gomez, já vím. Vždycky jsem nějakým způsobem nezapadala. Proto si poslechněte píseň, která mě opravdu zaujala... Caro Emerald - Absolutely Me...
I zpěvačka mě zaujala... svým vzhledem, je mi sympatická, svým příjemným vystupováním a stylem oblíkání ;D.

Caro Emerald- Absolutely Me ♫
R.

• 24.5.2011 ;D

24. června 2011 v 9:39 | R. |  Deník
• Ách, měla bych být nadšená!! Včera můj blog "navštívilo 6 lidí"!! :D Díky ;D. Ne, dneska nebude inteligentní článek o zpěvu ve vaně, i když posledně přišla na řadu A Night Like This od Caro Emerald (pokud neznáte, doporučuju všem, kteří zrovna neholdují punku nebo metalu). Dneska budu celej den doma, mám dovolenou ;D. Třída je na vejletě v lanovým centru a já mám zkrátka problémy (ne s lezením po lanech, to fakt ne...) a sedím doma... naštěstí mám co k jídlu (polomáčený krávy) a co ke čtení (jako například Bravo) a taky co k lepení (plakáty Noaha a Gábiny s Lukášem, no nestydím se za to, že se zajímám o "tu debilní soutěž, kterou intelektuálové přece nesledujou, protože je tam furt to samý"...), takže to zase taková nuda nebude. Já se sama doma obvykle moc nenudim, protože můžu dělat spoustu věcí, který když jsem doma s někým dělat nemůžu. Třeba mluvit sama k sobě nahlas, zpívat sama pro sebe, kreslit obrázky, do kterejch by mi jinak třeba někdo vlezl... dělat grafiku a bejt na počítači hodně dlouho ;D. To já ale dneska nebudu, teda aspoň se pokusíím ;).
No učit už se nemusím, protože hrozbu v podobě trimestrálních testů mám už za sebou. A dopadlo to .. no jak bych to řekla, abyste mě neměli za "snobskou šprtku"... no podle očekávání a něco možná i trochu líp... Angličtina byla už potřetí na sto procent, neptejte se mě, jak to dělám protože já sama nevím, ani se na to neučím a už potřetí to vyšlo!! Matika 91%. Upřímně, čekala jsem trošku víc, ale stejně to bylo nejvíc ze třídy ;D (však říkám, šprtka :D). Naštvalo mě hlavně to, že jsem jeden úkol úplně vynechala ://. To jsem vážně nemusela, ale já na něj zapomněla :'( búúú :D. Čeština dopadla stejně jako v prvním trimestru a to na 97%... já z toho mám radost, o to větší, že druhý nejlepší bylo až 84%... tak jsem ale zvědavá, kde jsem ty tři procenta ztratila!! (Né, to už vážně přeháním...)
Tak to by bylo snad asi všechno, běhěm dneška .. se pokusím dát sem fotky z autogramiády Superstár v Praze... ale to bude spíš na odkaz pro návštěvníky mýho druhýho blogu... http://snowflowers.blog.cz...
Já jsem se úplně rozepsala takhle po ránu... jak to?? Vždycky lovím půl hodiny slova a ... dneska?!? No omlouvám se ;D. Takže se shledáme někdy během dne ;). RRRRRR, R. ;*.

• 21. červen, den zpěvu ve vaně...

21. června 2011 v 21:59 | R.
• Doufám, že sousedi nad náma začnou obdivovat něco jako můj "pěveckej talent". Patřím totiž do té skupiny lidí, která neoplývá přílišnou originalitou a atraktivitou hlasu, tudíž nemá jiné pěvecké prostory, než koupelnu - přesněji, vanu. Ano, posledních pár měsíců lezu do vany s nějakou šílenou naposlouchanou písní nikoli na rtech, ale na mozku, a tu pak zpívám. Teda pokud se moje "vanové umění" vůbec zpěvem nazvat dá. Píseň, kterou pěji, se většinou nedá podle ničeho identifikovat - pozměním slova, jazyk a mnohdy i melodii, v nejšílenějším případě pořád opakuju cca. desetivteřinový kousek nějakého refrénu. Dneska se mou vanovou obětí stalo Kristinino Horehronie, jelikož to mám naposlouchané docela dost... nastal případ opakování refrénu :D. Asi bych si měla najít text, abych tu krásnou písničku nijak nezkazila ;D.
Toť nejspíše vše, jdu se připravovat na tu šílenou matematiku, o které ale nemůžu říct, že je debilní - urazila by se a zítra by urazila mně trošku inteligenčního kvocientu.
R.

• začít znovu...

21. června 2011 v 15:49 | R.
Začít znovu psát tento blog. O to jsem se pokusila už několikrát od doby, co jsem to tady opustila. Ovšem ještě nikdy se mi to nepovedlo. Proto se o to pokusím, nebo spíš pokusím se pokusit, nyní. Rezi67 - nový start?!?
Ale jelikož už jeden aktivní a celkem oblíbený blog mám zde a někteří mě mohou znát pod jménem Snowflake, na tento blog se nehodlám stěhovat a nějak tu opravdu "znovu začínat" svou blogerskou kariéru...
Připravte se na návaly emocí absolutně nedeníčkového typu, jednovětné statusoidní věty, jejichž uveřejnění na můj nedávno obnovený a ve škole utajovaný Facebook by bylo zřejmě nevhodné, nebo třeba jenom videa, která bych chtěla ještě jednou v životě najít...
Pokud si ovšem chcete přečíst víc z mého života, ještě jednou vás přesměruji SEM - na snowflowers.blog.cz.
Tak to bylo ve stručnosti snad vše, co vám chci sdělit.
Vaše RRRRRRR, zkrátka R. :D.
Každopádně, sledujte dále.
p.s. staré články mazat nebudu.