• 24.5.2011 ;D

24. června 2011 v 9:39 | R. |  Deník
• Ách, měla bych být nadšená!! Včera můj blog "navštívilo 6 lidí"!! :D Díky ;D. Ne, dneska nebude inteligentní článek o zpěvu ve vaně, i když posledně přišla na řadu A Night Like This od Caro Emerald (pokud neznáte, doporučuju všem, kteří zrovna neholdují punku nebo metalu). Dneska budu celej den doma, mám dovolenou ;D. Třída je na vejletě v lanovým centru a já mám zkrátka problémy (ne s lezením po lanech, to fakt ne...) a sedím doma... naštěstí mám co k jídlu (polomáčený krávy) a co ke čtení (jako například Bravo) a taky co k lepení (plakáty Noaha a Gábiny s Lukášem, no nestydím se za to, že se zajímám o "tu debilní soutěž, kterou intelektuálové přece nesledujou, protože je tam furt to samý"...), takže to zase taková nuda nebude. Já se sama doma obvykle moc nenudim, protože můžu dělat spoustu věcí, který když jsem doma s někým dělat nemůžu. Třeba mluvit sama k sobě nahlas, zpívat sama pro sebe, kreslit obrázky, do kterejch by mi jinak třeba někdo vlezl... dělat grafiku a bejt na počítači hodně dlouho ;D. To já ale dneska nebudu, teda aspoň se pokusíím ;).
No učit už se nemusím, protože hrozbu v podobě trimestrálních testů mám už za sebou. A dopadlo to .. no jak bych to řekla, abyste mě neměli za "snobskou šprtku"... no podle očekávání a něco možná i trochu líp... Angličtina byla už potřetí na sto procent, neptejte se mě, jak to dělám protože já sama nevím, ani se na to neučím a už potřetí to vyšlo!! Matika 91%. Upřímně, čekala jsem trošku víc, ale stejně to bylo nejvíc ze třídy ;D (však říkám, šprtka :D). Naštvalo mě hlavně to, že jsem jeden úkol úplně vynechala ://. To jsem vážně nemusela, ale já na něj zapomněla :'( búúú :D. Čeština dopadla stejně jako v prvním trimestru a to na 97%... já z toho mám radost, o to větší, že druhý nejlepší bylo až 84%... tak jsem ale zvědavá, kde jsem ty tři procenta ztratila!! (Né, to už vážně přeháním...)
Tak to by bylo snad asi všechno, běhěm dneška .. se pokusím dát sem fotky z autogramiády Superstár v Praze... ale to bude spíš na odkaz pro návštěvníky mýho druhýho blogu... http://snowflowers.blog.cz...
Já jsem se úplně rozepsala takhle po ránu... jak to?? Vždycky lovím půl hodiny slova a ... dneska?!? No omlouvám se ;D. Takže se shledáme někdy během dne ;). RRRRRR, R. ;*.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama