• 26.6.2011

26. června 2011 v 20:39 | R. |  Deník
• No, takže před několika hodinama jsem se vrátila z vytouženýho víkendu v Harrachově... babička balí všechny věci do krabic, stěhuje se k nám. Od doby, co jsme se do našeho současnýho bytu přistěhovali (což bylo loni v létě) se toho zkrátka dost změnilo, takže to tu budeme celý stěhovat z pokoje do pokoje atd. Horší než loňský stěhování to ale snad nebude, no... nebudu se stěhovat z bytu, kde jsem byla 7 let a po kterým se mi bude stejskat, opustím jenom svůj pokoj, do kterýho dáme babičku ;D. Naštěstí budeme bělit, takže nebudou vidět ty srdíčka, který jsem si kreslila nad postel začátkem roku, kdy jsem byla v neutěšitelným opojení, takže jsem kreslení srdíček zkrátka nemohla zastavit. Jenom budu muset babičce vyrvat štětec z ruky a ty srdíčka si jít zabělit sama, protože nevím, co by říkala a na co by se mě ptala, kdyby viděla T+A v srdíčku :D. T+A!! ;D.
Jinak se mám naprosto dobře. Poslouchám Caro a mám se dobře :D. Zejtra jdu do školy a přesto, že většina škol už skončila, já se mám dobře... ale už potřebuju prázdniny. Prázdniny a NUTNĚ potřebuju tu úžasnou látkovou kytku do vlasů z HaM!! A bolerko z NewYorkeru v lososový barvě!! A budu šťastná ;D. Naprosto materiálně uspokojená budu ovšem až dostanu mp4ku a bonsaj s hnojivem. Narozeniny se blíží - už 6. července ;D. Uáá. Ale ani se neptejte, kolik mi bude, agrrr. Primánka. Primánka potřebuje pořádnej voraz.
Aufídrzén, R.
 


Anketa

Baf!

Lek! 100% (41)

Komentáře

1 about-ronie about-ronie | Web | 27. června 2011 v 11:28 | Reagovat

já miluju stěhování:) je sice bordel a tak,ale ráda maluju a přestavuju nábytek, prostě mám ráda změny v pokoji a ráda to dolaďuji desingově;) jo a jinak jsem MAGOR;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama