Budou Vánoce

8. prosince 2011 v 17:03 | Iris
Dneska je už osmýho prosince. Pokud dobře počítám (doufám, že jo, se svýma bodama z matiky), je to už jenom 16 dní do Vánoc - přesněji teda do Štědrýho dne. To znamená MÁLO ČASU. Na výzdobu, na naladění, hlavně na dárky. Plus na dárky spolužákům do školy mám ještě o dva dny míň, protože nejspíš stejně jako vy končíme už 22.
Vůbec nevím, co mám vlastně komu koupit. Vyrábět se mi nic nechce, teda spíš to neumím.Jsem strašná patlalka :-D. Mimochodem když jsme loni ve škole vyráběli strom z keramiky, mně se rozpadnul ještě před tím než to bylo v peci a podobně je to se skládáním z papíru, drátkováním a podobnýma věcma, na který je potřeba něco, čemu se říká zručnost.Ale abych úplně neodskakovala od tématu, do školy holkám koupím možná nějaký ekologický věci jako např. propisky, jestli něco takovýho najdu. Kdyžtak budu muset koupit bio banány :-D. Ty by možná přišly vhod.
A co koupím rodičům?? To opravdu nevím. Nějakou blbost. A jak se znám, zase den před Štědrým dnem. A budou o tom vědět :-D. No jo. Nějak zapomínám, že mi už není 8 abych byla chválená za každý levandulový mejdlo který zapatlám do balicího papíru a hodím po stromeček. Budu muset vymyslet něco rafinovanějšího. Hm... Levandulovej deodorant.
Článek tohohle typu píšu snad každej rok, co bloguju. Jsem v určitým ohledu strašně materiální. Hlavně v tom vánočním :-D. V posledních pár letech se těším na Vánoce, protože si přeju nějaký úžasný věci. Když mi bylo těch 8, milovala jsem takový ty růžový hračky z reklam, hrozně moc. Jeden rok jsem dostala mluvícího plyšovýho poníka, další plyšovou kočičku, kterou když jste pohladili zamňoukala. (teď už nefunguje :-D) Musím se přiznat, že se mi tyhle věci líbí doteď :-D. Jdu po obchoďáku a najednou vykulim oči a "jéé poník!!". Né že bych si i letos přála něco podobnýho, ale je to na podobným způsobu. Vánoce = dárečky. Pokud mě odsoudíte, je mi to jedno.
Ježíška jsem si vždycky když jsem byla malá představovala nějak tak jako Santu Clause. Až když jsem trošku vyrostla, zjistila jsem, co má vlastně "Ježíšek" symbolizovat. A strašně se mi líbí umělý stromečky v růžový barvě. A podobný kýčovitý věci. Naplňujou mě tou vánoční atmosférou. Když už ne sníh, kterej letos není. Béééé.
Tak toto bychom měli jasný. Nevím, jestli náhodou tenhle článek nedám na svůj oficiální blog. Možná si v něm čtenáři něco najdou. Tak aby pak nebyly nějaký problémy s tím, že někdo od někoho kopíroval :-D.
Zejtra nejdu do školy. Máme ředitelský volno. Protože se nám v přízemí nadmula podlaha. To je dobře, protože je mi blbě. Zrovna to vyšlo tak hezky. Jinak bych byla naštvaná, ve škole jsem celkem ráda. I když se tam hádá, pomlouvá atd., pořád jsem kolektiv. Aspoň u nás ve třídě...
Talže abych to zbytečně nerozepisovala. Mějte se hezky.
Iris.

 


Aktuální články

Reklama