Co bude dál s tímto blogem??

5. prosince 2011 v 22:39 | Iris
Co bude dál s tímto blogem??
Tenhle blog si prošel už celkem dost obdobími... Když jsem si ho 26.9.2009 zakládala, byl potom dlouhou dobu můj "hlavní" blog, dokud jsem si nezaložila adresu snowflowers.blog.cz. (Ano, tohle je ten můj blog, ze kterého jsem přešla na i-ris, teď u je to jedno, komentáře jsou stejně uzavřený.) Pak jsem na něj ještě chvíli psala, jenže potom jsem nastoupila na gympl a nebyl zkrátka čas na dva blogy, i když jsem se párkrát pokoušela vrátit s různejma řetězákama apod.
V letošním srpnu jsem tady začala vést fanblog o turecké herečce Canan Ergüder (kterou mám stále moc ráda, jen mě pořád nebaví schánět o ní novinky v turečtině)... Pak jsem s tím samozřejmě sekla, opět z časových důvodů.
Takže zpět k úvodní otázce. Co bude s tímhle blogem??
Tákže. Včera v noci mě napadlo (jo, v noci mě napadají i kraviny, i dobrý věci, doufejme, že toto je jeden z těch druhých případů), že bych to tu mohla obnovit. Ne, samozřejmě, že ne úplně, znovu... Chci si sem psát jenom krátký články, dávat obrázky, videa, ke kterým nebudu mít co připsat. Prostě věci, který by těch pár čtenářů na i-ris.blog.cz nečetlo a kterýma si nechci zadělávat osobní oficiální blog. Odkaz k tomuto blogu samozřejmě bude na tom ofic., ale komentáře uzavřu. Mám k tomu víc důvodů.
  • Nechce se mi číst reklamy a komentáře typu "máš hezký blog". A těch je v poslední době prostě víc a víc.
  • Nezajímá mě, co si o mých článcích myslíte. Zvlášť ne o těch, které v budoucnu najdete tady. Prostě jsou věci, které nepotřebují souhlasný nebo obdivný komentář.
  • Samozřejmě - kritika. Tu n-e-n-á-v-i-d-í-m!! A tady jí opravdu nepotřebuju.
Takže to je víceméně ze sobeckých důvodů, ale souhlasím s tím a vy jistě taky. Pokud mi budete chtít něco sdělit, prostě využijte ten oficiální blog. A co se týká starých článků zde, nebudu je mazat. Nevím, proč bych to měla udělat, vážou se k nim moje vzpomínky. Sice ne ty "život ovlivňující", ale prostě tam jsou. Klidně si staré články čtěte, ale nevyužívejte je prosím ke komentování. Neodpovím vám...
Takže toto je asi k budoucímu provozu (zatím) všechno. Mějte se.
Iris. 


Aktuální články

Reklama