Nuda pomalu přestává býti nudou.

29. prosince 2011 v 16:33 | Iris
Nuda pomalu přestává býti nudou. Asi tak bych to zkonstatovala, totiž dění v posledních dnech. V minulým článku jsem si snad i trochu stěžovala na to, že jsou prádzniny a že není co dělat. Ono totiž začíná bejt. Dokonce nevím, jestli to d konce prázdnin stihnu. Ale stejně místo toho, abych dělala něco, co potřebuju mít hotový, tady píšu další nesmyslnej článek na blog. Klasika.
Včera jsem si napsala něco jako What to do list. K mému zděšení jsem zjistila, že tam mám 5 věcí. Slovy p ě t . Což není dobrý. Zvlášť když tam jsou věci typu 'dočíst anglickou knížku', 'vymyslet něco do fotosoutěže', 'domluvit se s E. ne referátu'... Ono se to nakonec bude muset stihnout. Naštěstí, už jsem si rozpracovala úkol-trest z AJ (no jo, příště už si radši žádnej úkol zapomínat nebudu).
Navíc mě ještě čeká lyžák, což je příšerná, ošklivá, depresivní představa, se kterou bych nejradši neměla nic společnýho, taky proto, že nemám vybavení na lyže. Sjezdovky a běžky budu mít nejspíš z půjčovny, ale nemám takový to spojovadlo na lyže, vosk (no, ten možná nebudu potřebovat) a asi ještě spooooustu věcí, který bohužel budu muset někde sehnat. Vypadá to na výpravu do sportovních obchodů s mou drahou máti. Nemám ráda sportovní obchody!!
Na zejtřek jsem ještě k tomu všemu odsouhlasila mému drahému otci výlet za známýma. Ještě předtím do obchodu, protože známí mají malou holčičku a ta potřebuje dáreček (asi aby se nás nebála - škoda, já ráda děsím malý děti). Ale třeba to bude fajn. Třeba to bude moc fajn.
Poslední tři dny jsem, dalo by se říct, strávila v nákupních centrech. S dalším členem rodiny. S babičkou. Nejdřív jsem si dělala srandu, že "jeden den prolezeme Globus, druhej Fórum, třetí Nisu", ale nakonec to tak doopravdy dopadlo. Šly jsme po slevách, ale nekoupily jsme nic. Sleva ze 700,- na 400,- mi fakt není moc platná. Aspoň jsem ochutnala prasečí ocásky a nebyla celej den doma.
Teď končím. Jdu do dalších obchodů.
Iris.
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama