Prohrabte někdy svůj bordel a obarvěte si vlasy na rezavo...

11. prosince 2011 v 16:44 | Iris
No, takže dneškem mi končí víkend a celý poněkud zasloužený třídenní volno,ale za tejden bude zase víkend. Za další zase a v intervalu sedmi dní to takhle půjde dál a dál :-). Ale teda musím přiznat,že jak jsem teda v září začala chodit do školy (velmi překvapivě :-D), vždycky se tam v neděli večer docela těšim,protože se tam vždycky najde něco a nikdy tam netrpím nicneděláním, což je sice někdy únavný, ale o víkendu třeba někdy sedím a nudím se.
Jinak pokud jde o mě,já tady sedím u pc a poslouchám televizi. Konkrétně - původně jsem koukala na skoky na lyžích z Harrachova (kde jsem strávila svoje první roky života,takže jsem doufala, že ty mamutí můstky mi něco připomenou), ale pak to skončilo a zapla jsem si Óčko, jenomže tam jsou zas reklamy.A navíc, oni se teda moc nestrefujou do mýho hudebního vkusu. Třeba ten novej klip od LMFAO mě totálně irituje. Takže nic.
Jinak jsem se v posledních (třech :-D) dnech tak trochu položila do nostalgie a melancholie (abych to řekla svým jazykem, začala jsem se hrabat ve svým bordelu, ale každej tomu říká jinak) a rozhodla jsem se najít všechny svoje deníčky,který jsem v historii svýho života měla. Ještě jsem to nedokončila,protože z toho byl doma stejně jenom ještě větší bordel, ale mohla bych to dokončit dneska,až tohleto (asi tak za hodinu a půl :-D) dopíšu, protože momentálně jsem doma sama a zrovna jsem si "uklidila" v pokoji. Akorát mě na těch deníčkách štve,že svůj úplně první, takovej zamykací od časopisu Witch z mejch 5-ti let nemůžu odemknout, protože k němu nemám ten debilní klíček. Zkoušela jsem to už dřív,třeba i zubama, ale nic, furt zamčený. Chtěla bych si přečíst ty hlody, který jsem tam psala. Fuuu.
No a taky jsem se hrabala (a vlastně ještě furt hrabu) ve starejch fotkách.Nemyslím zrovna ty z ultrazvuku (ty když mi mamka ukazovala, tak jsem tam neviděla žádný mimino ale jenom nějaký fleky, a mamka prej "koukej na ten nos"!!), ale třeba ty když mi bylo 8 nebo 9 let,který máme na účtu na Rajčeti. A říkám si, kde jsou ty časy. Beru to pozpátku a už jsem u podzimu 2008 (ano,to mi bylo 9 let, tak si spočítejte, jaká "malá holka" asi teď jsem :-D) a zjišťuju, že jsem vlastně na skoro nic nezapomněla. Ehm mám paměť když si pamatuju jak jsem před třema rokama běhala po kopečku s drakem a on lítal!! :-D. Tak... Nejdřív fotky a pak deníčky...
No a včera se mi stala věc. Ráno jsem se probudila a napadlo mě "Dnes - je den - pro změnu!!" a šla jsem si gůglit nějaký barvy na vlasy. Ehm, původně jsem chtěla nabarvit jenom prameny, aby to nebyla taková bomba,ale nakonec jsem tak trochu přemluvila mou milovanou maminku aby mi nabarvila celou hlavu na rezavo-oranžovo. Dva pytle peroxidu a amoniak, chacha :-D.
Jako já jsem už jednou takovouhle barvu měla, ale to mi bylo nějak tak 8 (hledám na fotkách) a chtěla jsem ztmavit vlasy, a nějaká blbá barva chytla místo středně hnědý jako tmavě oranžová :-D. Ale teď to bude asi dost bomba. Doufám, že se mi to hned nevymyje,teď se budu bát si mejt vlasy :-D.
Ale toto všechno jenom tak pro informaci...

↑ Takhle nějak vypadá ta barva.
Ta barva.
Ne já.
Iris.
 


Anketa

kOLiK wÁm jE???

0-9 13.6% (6)
10-15 45.5% (20)
15-20 31.8% (14)
víííc než 20 9.1% (4)

Aktuální články

Reklama