Protože naše potrubí nás má rádo.

9. prosince 2011 v 12:40 | Iris
Dneska nejsem ve škole.Pravděpodobně za to vděčím našim dlaždičkám a potrubí v přízemí, protože nás to má rádo a nějak se to rozbilo, takže tam cca.2 tejdny byla cedule "pozor havárie" a teď nám dali volno, protože to tam opravujou.Ach, jak se mi to zrovna hodí :-D.
Takže mám celej den volno. Vstávala jsem... Sakra v kolik jsem vstávala?! Možná někdy okolo devátý, to by nám zrovna začínala první hodina - myslím že angličtina zrovna :-D.Pak jsem si musela na půl hodiny sednout k pěti listům not na vánoční koledy a přepsat si to všechno do o tón nižší polohy, aby se to dalo zahrát na klarinet,protože hudebkářka chce udělat na vánoční zpívání na schodech u nás ve škole malej školní orchestr. Kdo umí na něco hrát,ať si to přinese a nacvičí pár koled, který bude zpívat všech 8 tříd, prostě celej gympl. Doteď se to dělalo tak, že každá třída si nacvičila něco samostatně, ale takhle je to možná lepší, protože naše třída zrovna neumí zpívat. Akorát já takhle budu muset hrát osum koled místo jedný, no. Takovej detail.
Ehm,taky bych si už konečně měla sníst dnešní čokoládku z adventního kalendáře. Já na to normálně zapomínám. Vánoce?! Jaký Vánoce sakra?! Oni už budou!!:-D
A u nás stále nesněží a nesněží.Pamatuju si, jak jsme vloni pozorovali ve škole zpoza oken první vločky už v říjnu a prosněžila snad celá zima. Touhle dobou teda sněžilo určitě. Jak tak koukám na ostatní blogy,u většiny z vás už taky sněží. A u nás v LBC,v tom děsným průmyslovým velkoměstě furt ne. Jako párkrát už tu pár prdů vloček spadlo, já jsem z toho byla hned hotová (hurá hurá hurá sněžíííííí), ale potom to stejně hned roztálo. Agrrrrrr.
No a teď tady koukám na nějakej pořad pro důchodce, byla tam i reportáž o aktivních důchodkyních který choděj do Sokola. Tam jsem chodila v sedmi letech a pak jsem to vzdala,protože po mně chtěli, abych se klouzala po lavičce a mně se dělalo blbě :-D.Podobně to dopadlo s klasickýma tancema, akorát to bylo až po Sokolovi a skončila jsem s tím kvůli tomu, že jsem byla maximálně nemotorná a jaksi jsem to nezvládala.
Huh. Mějte se, já bych sice ještě něco psala, ale to až pozdějc. Musím si ještě něco nechat na pozdějc :-D.
Iris.

 


Anketa

kOLiK wÁm jE???

0-9 13.6% (6)
10-15 45.5% (20)
15-20 31.8% (14)
víííc než 20 9.1% (4)

Aktuální články

Reklama