Vánoční příjemná nuda

25. prosince 2011 v 13:17 | Iris
NE, NE, NE, NE, KU*VA!!!!!! Už jsem tady měla rozepsanej pěkně dlouhej článek. Ale omylem jsem někam klikla a smazalo se mi to. Znáte to, ne?!? Ta vteřinová nechuť k životu, když něco rozepisujete a ono se to smaže!! Jedním kliknutím!! Agrrrrrr. OK, dobře, takže tady a teď se pěkně pokusím o novej článek, kterej bude sdělovat aspoň tolik věcí, jako ten, kterej tady byl předtím. Protože to nasere. I když takhle jsem se rozčilovala u PC už hodněkrát, pokaždý je to ještě šílenější pocit totální bezmoci a... Jé. To mi to jde od ruky :-D!!
Vánoční prázdniny. Aneb nuda v Liberci. Taková ta příjemná nuda, kdy se nemusí moc věcí dělat a může se jenom tak sedět doma a nic nedělat. Je to příjemnej pocit. I když je tady vlastně docela dost věcí, který je ještě potřeba udělat - ale ty si nechávám až na ještě větší nudu, až mi bude nepříjemná.
Lepší příjemná nuda doma než zápřah ve škole. Akorát je mi líto, že už se nemůžeme sebrat a odjet na tejden do Harrachova za babičkou do sněhu a do krásnýho počasí. Teď už nemůžeme, protože babička už tam nebydlí, bydlí s náma v LBC a občas je to depka. Smog, občas nějaká továrna a spousta obchodních center obklopenejch rozčvachtaným sněhem. Ale jinak je to pěkný. Třeba zrovna dneska bych nejradši do jednoho z nich šla. Ale je státní svátek, Boží Hod, takže mají zavřeno. Škoda.
Včera byl teda ten Štědrej den, dostala jsem celkem hodně dárků. I když musím přiznat, že ten dopis Ježíškovi jsem nakonec vůbec nenapsala a o většině dárků jsem věděla už předem, protože jsme je kupovaly s mamkou nebo s tátou spolu. Stejně mám ze všeho velkou radost, protože nový džíny jsem už potřebovala a kalkulačku taky a sadu čajů vlastně taky :-D. Asi někdy ještě napíšu na papír "Děkuju moc" a položím to na okno. Jako dodatečnej dopis pro Ježíška. Ne, já už nevěřím, ale chci, aby mamka měla nějakej dopis i z letošních Vánoc.
Nevím, co bych měla ještě napsat. Snad jenom, že školní vánoční turnaj ve vybíjený jsem zvládla a přežila. Určitě jste na mém oficiálním blogu zastihli ten článek, kde jsem o něm psala. Nakonec to nebylo tak zlý a vypořádala jsem se s tím vlastně stejně jako loni. Původně nás bylo v družstvu 11, takže jsem mohla sedět v jednom poločase na lavičce jako náhradník. Ale potom někdo rozbil spolužačce míčem brejle, takže nemohla hrát a nás bylo jenom 10 a museli hrát všichni oba poločasy. Naschvál!!
Tak si užívám nudy doma. Pořád lepší než zápřah ve škole. A tenhle článek jsem si radši zálohovala do Wordu, kdyby se mi to náhodou zase smázlo. Vy si užívejte zbytek Vánočních svátků a ještě celé prázdniny.
Iris. 


Aktuální články

Reklama