Zmatek

14. prosince 2011 v 17:25 | Iris
Jsem mimo. Připadám si mimo sebe, úplně. Jako kdybych se nějak nemohla smířit s tím, že jsem tady a teď a že je to skutečnost. Nemyslím zrovna teď, v 16:50 a tady, u počítače, ale stává se mi to třeba ve škole.Najednou si uvědomuju, že jsem nepřítomná a motám se. A že vlastně - cože - kde to jsem?!? Asi málo spím :-D.
Ale dá se doufat, že tyhle stavy se zlepší. Snad se vzpamatuju. Ale už aby to bylo. Je mi d-i-v-n-ě. Nejspíš bych se tady mohla rozepsat, ale nechce se mi zadělávat drahocenné řádky nějakou pitomostí,teda aspoň zatím.
Dneska jsme zpívali pro vedení školy, který odjíždí do jú es ej. Původně jsme měli dělat celou tuhle blbinu až po první hodině, ale naše milé vedení se rozhodlo, že to zrovna odejde, takže jsme nakonec zpívali už před začátkem vyučování. Byl to zmatek.Z takovejch věcí mi přesně třeští hlava. Ale když celá škola zpívala koledy, něco mě nutilo propadnout v tragický záchvat smíchu.No potom jsem to nějak ustála. Ale ta celková situace a všudypřítomný falešný tóny znějící okolo mě. A já samozřejmě v první řadě. Agrrrrr.
Ale zvládla jsem to. To je hlavní.
Včera jsem si řekla, že už konečně musím napsat seznam dárků k Vánocům. Teda přesněji. Seznam lidí, kterým chci něco koupit. Myslela jsem si,že jich dám dohromady maximálně pět. Ale nakonec z toho bylo 7 lidí. Když nepočítám dva nebo tři lidi z rodiny, samozřejmě. (Jo, víc jich nemám, aspoň těch kterým bych chtěla něco dát.) Z těch sedmi jednoho vyškrtnu, takže šest, dobře :-D. O víkendu jdu nakupovat.
Mám tam pár lidí,kterým chci udělat radost.
No a dál?
Ty deníčky. Tyjsem prohlídla. Teda některý. K tomu nejstaršímu jsem se tentokrát ani nedostala. Dočetla jsem se Věci. Že bych se při tom klidně rozbrečela. Jeden svůj deník jsem dokonce roztrhla na půl při jednom z mých záchvatů. Ale stejně se v něm ještě dá přečíst spousta věcí, co bylo touhle dobou před rokem. O tom až někdy jindy. Nebo nikdy.
No a teď tenhle divný, nic neoznamující, krátký, blbý článek buď smažu nebo ukončím. Hm.
Jdu se vzpamatovávat.
Iris.
 


Aktuální články

Reklama