Já jsem se vrátila!!

21. ledna 2012 v 15:47 | Iris
JÁ JSEM SE VRÁTILA!! Nemůžu tomu uvěřit. Přežila jsem už další věc, který jsem se bála. Už jsem dlouho nic nenapsala, no... Berme toto jako ten článek, který měl následovat ;-).
Nebudu sem vypisovat, co jsem kterej den dělala, na to se buď vykašlu nebo to shrnu někdy večer nebo zítra na oficiálním blogu, jenom bych docela ráda napsala pár slov k celýmu kurzu. Něco, co nikoho nemusí zajímat a proto to nikdo nemusí komentovat.
Naprosto v klidu přiznám, že jsem se tam bála jet a nechtěla jsem tam. Na lyžích jsem posledně stála minulou zimu a moc mi to na nich nešlo a hlavně jsem se moc nebavila se třídou, takže tejden s nima pro mě byl šílená představa. Doufala jsem, že se mi něco stane, že si něco udělám nebo třeba nastydnu a nebudu tam muset jet a budu v pohodě.
No a než jsem se nadála, už bylo třináctýho - pátek 13. Měla jsem to všechno těsně před sebou a nevěděla jsem, kam se hnout a co si pomyslet, abych nebyla v ještě větší depresi a vystresovaná z toho, že to nezvládnu.
Naštěstí mi den před odjezdem oznámila z čistajasna G., že jede taky. (Pro objasnění, G. je jedna holka - překvapivě - je o 5 let starší a je moc hodná.) Takže jsem se trochu přestala stresovat, že se nebudu mít s kým bavit. Nakonec to v tomhle ohledu dopadlo docela dobře, byly jsme s G. a ještě s dvěma holkama ze třídy na pokoji a občas jsme si dovolily nerespektovat večerku. Což mi připomíná včerejšek, kdy k nám na pokoj dávno po večerce přišly ještě A. a D. a koukaly jsme se na film o vlkodlacích :-D. (Dneska ráno byly obě podmínečně vyloučený z kurzu, protože je u nás našel profesor. Ještě jsme byly dotázaný, jestli "jsme tam neměly žádnej sex".)
Taky jsme tam měli dohromady 3 diskotéky, který jsem si celkem užila, v mezích možností samozřejmě... Rachot se nekonal, aspoň ne z mojí iniciativy, samozřejmě, že krávy typu L. (hlavně ona) se motaly po parketě a všechny přemlouvaly k tomu, ať jdou taky.
Ehm, no a teď k té podstatě lyžáku; k lyžování. To by mohla bejt možná trošku kratší část tohohle článku :-D. Zkrátka to bylo složitý. Byla jsem v poslední skupině, ale rozdělení bylo jenom orientační, prostě všichni tam lyžovat uměli, akorát někdo závodně a někdo ne. Sjezdovky byly docela v pohodě - jezdili jsme nejvíc na louce před chatou, apk jsme párkrát jeli modrou taky blízko u chaty a ve čtvrtek jsme jeli na celej den na Medvědín lesem na sjezdovkách (kde jsem to neubrzdila a upadla jsem na stráň, to samý udělaly lyže a letěly do hlubokýho sněhu). To bylo už horší, protože jsme jezdili červenou a ta byla na mě prudká jako... prase.
Běžky byly jedním slovem p ř í š e r n ý !! Hned v neděli jsme byli na nějaký dlouhým výletě, při kterým jsem zjistila, že na nich umím ještě míň, než jsem si myslela, a že nejsem schopná ani zaplužit. Pak jsme byli ještě jednou, ve středu - to bylo pěkně a my jsme jeli závodní okruh, abysme ho znali. Závod byl včera. Hnusný počasí a moje neschopnost. Ale nakonec jsem to stejně dala, s tím, že s nima už nechci mít nic společnýho!!
Takhle bych to shrnula teď a tady. Dělala jsem si poznámky, takže na oficiálním blogu by zase mohl časem bejt nějakej schématickej článek. Tohle je pouhý shrnutí. Nic víc. Spousta důležitejch věcí tu není.
Iris.
Asi ten článek budu muset napsat co nejdřív, protože jinak budu neklidná.
 


Aktuální články

Reklama