Je čas, a ten letí.

3. ledna 2012 v 21:32 | Iris
Ehm, takže tady oxiduju už druhej den za sebou, já vím. Mimochodem, našla jsem tady geniální článek. Bylo mi 10 let. Byla jsem ještě malá holka, i když jsem si myslela, že ne. Čas letí.
Mám za sebou první den ve škole a mám hned plnej diář. Teda aspoň na tenhle tejden. Na zejtřek bych si měla připravit prezentaci anglický knížky. Je čas. A ten letí.
Hned jsem se urazila. Na biologii jsme se rozdělovali do skupinek a mně bylo jasný, že asi nic, takže jsem šla za šprtkou-spolužačkou a za její kámoškou, jestli by se mnou nebyly. Hele jestli se mnou nechcete bejt, tak mi to řekněte. Já se sice naštvu, ale řekněte mi to. Takže samozřejmě mi nezbylo nic jinýho než se naštvat, no a tý krávě atd. L. mám taky chuť udělat průser. Aby náhodou nezapomněla, že moje máti jí má tak trochu na háku, protože je učitelka. Je těžký bejt učitelský dítě, ale je s tím spojeno i celkem dost výhod. A já teda fakt nejsem taková, že bych je nevyužila. Když jsem byla na základce, neměla jsem ani jednu takovou výhodu a navíc si učitelky (až na j e d n u) myslely, že dělám divadlo, když si na něco stěžuju.
Dneska jsem se začala bavit s jednou holkou ze základky, se kterou je spojenej náš gympl. Všimla jsem si jí tam už loni, když u nás byla na DOD a měla jsem jí navigovat po naší škole. A od minulýho ledna jsem jí tam skoro každej den vídala samotnou u stolu v jídelně, jak se s ní nikdo nebaví... Když jsem ještě byla zadobře s krávou L., která jí zná ze základky, ptala jsem se jí na ní. Dozvěděla jsem se, že je naprosto blbá a tlustá. Od tý doby jsem si říkala, že bych se s ní asi mohla začít bavit, protože přesně tohle se říkalo na základce o mě. No takže bych si našla nějakou novou kamarádku?? Známá by stačila.
Dneska jsem měla jít do hudebky. Jenže po cestě mi začalo bejt blbě a měla jsem pocit, že sebou někde třísknu, takže jsem se vrátila. Rgh. A pak jsem se dozvěděla, že se tam vlastně nic nekonalo.
I just wanna be OK, be OK, be OK...
Iris.
 


Aktuální články

Reklama