Nadpis.

7. ledna 2012 v 20:11 | Iris
Takže jsem vydržela od úterka nezahlcovat archív, což je úctyhodný, no ne?! Ono taky není každej den co psát, převážně naštěstí, protože nevím, jestli jsem sem v době od obnovení blogu vůbec napsala nějakej optimistickej článek. Ale vzhledem k tomu, že píšu pro sebe, nikoliv pro lidi, to není tak hrozný.
Mám za sebou první tejden ve škole. A jsem živá!! To je super, ne?! (jó, konečně optimismus!) A jsem taky nasraná!! A zmatená, zaneprázdněná, a ještě stopadesát pocitů a přídavnejch jmen.
dolliecrave: awesomeness here
Včera jsem viděla debilní L., jak se mi hrabe v něčem na lavici, takže popravdě moc nevím, co mám teď udělat, aby měla staženej ocas, sklopený uši a klečela a omlouvala se mi. Stejně jako moje bejvalá nejlepší kamarádka E. a její nejlepší kamarádka K., který jsem asi tak před měsícem viděla, jak se mi hrabou v kapse bundy. Naštěstí u mě není fakt co ukradnout, ale tenkrát jsem patrně měla jít otravovat třídního, ať mě dá do skříňky k někomu jinýmu. Nestalo se. Jsem blbá. Teď doufám, že je tam najdu zase a budu jim moct udělat průser, stejně jako L., a teď už jsem toho schopná... Byla bych momentálně nejradši, kdybych se neštítila ničeho a byla svině.
Jinak?? Jo, dobrý, v pohodě. V úterý budu na dni otevřenejch dveří ve škole. Vloni jsem byla primánka a musela tam bejt celá prima, všichni měli rozdělený, co budou dělat. Já jsem stála s E. u vchodu, rozdávala letáky a kecala něco na přivítanou. Letos jsem se domluvila na to, že budu v ateliéru, takže něco, co mě bude aspoň trochu zajímat... Měla jsem si tam vybrat někoho kdo tam bude se mnou, no jedinej člověk za kterým jsem kvůli tomu byla ochotná dolejzat buď nemůže nebo nechce a říkal že nemůže, takže to nakonec nějak dopadne.
Taky mám vybavení na lyže. Nechci se rouhat, ale je tady naděje, že si třeba někdy před lyžákem stihnu vymknout kotník. Nebo chytit virózu. Hahhhahahah. Nebo spíš tu první variantu. Dneska mě bolej nohy, protože včera jsem skákala na síť (tzn. hrála přehazovanou). Tak...
No teď budu muset přidat něco na oficiální blog, jinak si už budou myslet, že jsem mimo nebo chcípla, nedejbože. Vypadá to na článek na dvě hodiny psaní a deset minut čtení i s vytvořením názoru na mě a případnýho psaní komentáře.
Iris.
 


Aktuální články

Reklama