Teda jestli vstanu.

2. ledna 2012 v 21:14 | Iris
Tak sedím (a chvílema ležím) a přemejšlím, co budu dělat. Ačkoliv jsem si dopoledne řekla, že celý odpoledne se budu připravovat do školy. Ale upřímně, vy znáte někoho, kdo dodrží něco takovýho?!? Já leda tak před trimestrálním testem. Takže jsem skončila u počítače. A na tomhle divným, divným, divným blogu.
Dopoledne jsme byly s mou máti pro lyže. Kupovat. Nevím, jak to zvládnu. I když na nich docela umím... Mně jde spíš o ten debilní kolektiv. Ještě jsem nezažila kolektiv, kde by bylo všechno v pohodě. Teda přesněji. Ještě jsem nezažila takový kolektiv, kde jsem já aspoň se 70 % lidí v pohodě. Vždycky se musím někde s někým hádat, prudit, dělat naschvály. Jenomže já jsem snad ještě nikdy žádný takový spory nevyhrála, protože ostatní jsou odhodlanější, průbojnější, oblíbenější, komunikativnější, přátelštější. Haha, v tom je můj hlavní problém. Přijde za mnou spolužačka a ptá se "co jsi dostala za tý písemky??" a co já bych měla správně odpovědět?? Rozhodně něco jinýho, než "a co je ti do toho?!", co ale většinou normálně řeknu. Že si znepřáteluju lidi, tak to většina hodnotí. Jenže co takhle taková podrobnost, že zrovna tahle holka se honí po nejlepším prospěchu, jednou byla premiantka ještě se mnou, pak se mnou vyhrála 1. místo fotosoutěže, vyhrávala různý další soutěže a teď se konečně dostala i do tý premiantský pozice, místo mě. Řekla bych že si myslí, že jí zavidím. Řekla bych, že si to myslí všichni. Tak proč bych jí dělala tu radost, že jí sdělím, že z tý písemky jsem měla sedmičku, šestku, pětku...
Že bych to konečně už přestala řešit?! Měla bych přestat. Zejtra jdu do školy. Teda jestli vstanu. A takhle si to zhoršuju. I když doteď to samozřejmě bylo v pohodě. Jako je tam pár dost lidí, na který se netěším, ale na některý... Se těším.
Nemějte se.
Iris.
Fotka - zdroj zde a upravená, vás odkazuju na svůj Tumblr. Ale radši 10 let + ;-).
 


Aktuální články

Reklama