Born like sisters to this world

9. února 2012 v 20:02 | Iris
Rozhodla jsem se napsat zase článek. A k tomu jsem si pustila hudbu, no je mi jasné, že to asi nedělá dobře, když se chcete soustředit - včera jsme se o tom učili na hudebce ("kdy hudební kulisa škodí :-D"), ale.... já vlastně ani nevím, proč to poslouchám. Asi na uklidnění :-D. Dneska mám co sdělovat, jestli to stihnu, budu moc ráda. Chci to stihnou rychle, mám pak ještě dodělávat článek do školního časopisu (o lyžáku). Gr.
letsdaancetojoydivision: šodien melnbalts 6 - Spoki - bildes 2 on We Heart It. http://weheartit.com/entry/18902331
Na hudebce se mimo jiné projevily i nějaký "osobní problémy" (ani jsem netušila, k čemu je taková hudebka dobrá....). Měli jsme za úkol se takovým divným způsobem rozdělit na 4 skupinky po třech a interpretovat nějakou písničku podle vlastního výběru... Takže my jsme si vybrali písničku Tři kríže, no "přetvořili" jsme si její doprovod docela kriticky, například spolužák hrál na kytaru a znělo to trošku jako valcha. Já jsem hrála na tamburínu, sice to nebylo moc do rytmu, ale to snad nikomu nevadilo ;-D. Šprtka-spolužačka a její skupina obsahující i L. měli úplně vzornou úpravu Chodím po Broadwayi, prostě s rolničkama, vzorně naladěnou kytarou, "krásně čistým" zpíváním, málem jsem se u toho zalamovala smíchy pod lavici. Ostatní skupiny no coment. A když jsme měli všichni říkat, který DVĚ skupiny se nám nejvíc líbily (hm, a my jsme byli ta třetí, takže logicky bylo jasný, kdo se nám nejvíc NElíbil), všem jsme se nejvíc NElíbili samozřejmě zase my.
Profesorka s tím ale nesouhlasila a říkala,že my jsme právě byli jedni z nejlepších (ze čtyř nejlepších, haha) a že má takovej pocit, že jsou tam nějaký osobní problémy a proto jsme se všem tak nelíbili... Proto to sem píšu ;-). A je to pravda, my jsme příšernej kolektiv, zvlášť potom co přišli ty noví spolužáci na začátku sekundy. Ale to nic.
Včera (ehm, nutné podotknout, že tenhle článek je rozepsanej včera a je snad první, kterej dokonce i dopisuju) jsem psala školní kolo takový soutěže s lbc zoo. Vloni jsem postoupila, tak jsem si říkala že to zkusím i letos... Napsala jsem tam ovšem blbosti jako že zkratka EAZA znamená Evropská asociace pro záchranu antilop atd.... Si říkám, že profesor si snad musí myslet, že jsem buď 1) ignorantka, která si z něho dělá prdel nebo 2) jsem tak hrozně mírumilovná, blbá a naivní. Dneska jsem se dozvěděla, že maximum bodů bylo 22 a já jich mám 9, no prej bych postoupila do "nejhoršího družstva" (loni jsem taky byla v nejhorším, aspoň myslím, a v rozřazovačce jsme byli nejlepší ze školy), ale já mám zrovna v ten den okresní kolo anglický olympiády, a ajina mi jde opravdu líp než nějaký blbý věci ze zoo, takže na to zvysoka. Na druhou stranu, podle všech informací se L. s 9,5 bodama dostala taky do nejlepšího, takže nevím. Hih hih hah hah :-D. Kašlu na to.
Zejtra jdu ve škole na takovou soutěž.... Bude to ve škole a budu omluvená z vyučování, takže super. Pak půjdu stejně ještě na dramaťák.
Teď to tady ukončím, a jdu hrát na klarinet, zejtra mám hodinu, no suprová zpráva.
Iris.
 


Aktuální články

Reklama