If all life offers is black and blue...

2. února 2012 v 21:01 | Iris
Jestli bylo 26. ledna před týdnem, tak jsem naposledy psala před týdnem. Co je na tom... Když se děje "tolik zajímavejch věcí", že nestíhám psát. Nemůžu uvěřit, že to tak rychle letí. Živě si pamatuju minulej čtvrtek, kdy jsem měla ten interní večírek. A taky si pamatuju, že pak v pátek jsem měla soutěž.
Probíhalo to tak, že jsem ráno vstala (no, i to byl úkon, tak proč to nepopsat), nějak jsem se připravila a okolo půl dvanáctý jsem jela do zušky. Ne, předtím jsem už nešla do školy, protože se mi to zdálo naprosto na nic a zbytečný... Hahahahhha. Potom jsem teda přišla, odehrála si to, co jsem měla (ve čtvrtek jsem měla lepší tón, ale hlavně že jsem tam na tom pódiu nezkolabovala) a pak jsem jela do školy. Na soutěži se mnou byl i jeden spolužák, no ten šel do školy i ráno a potom se vracel ještě na matiku. Já jsem to udělala tak, že jsem nasedla na autobus a ten mě přivezl moc brzo (můj záměr byl přijít až na dramaťák), tak jsem chodila okolo školy někde třičtvrtě hodiny, abych náhodou nepřišla moc brzo :-D. A pak už půlka třídy odcházela a já jsem teprv přišla, no když se mě někdo ptal, kde jsem byla, řekla jsem že jsem zaspala.
A potom byl víkend. Teď je další. Já to nechápu. Tenhle volnej pátek je pro mě dobrej snad jenom k tomu, abych se pořádně vyspala. Určitě se mnou spousta lidí nesouhlasí, ale já mám svoje zázemí ve škole. Doma... sedím u pc a tak podobně. Tentokrát bych měla fotit do fotosoutěže. Dali nám na to ještě 2 tejdny, ale to ty fotky musí bejt opravdu geniální.
Poslouchám optimistický písničky. Lenka je úžasná. Nechápu, jak z někoho může vyzařovat takovej optimismus. A pak třeba nechápu depresivní hudbu. Teda spíš ten pocit, kterým naplňuje svoje posluchače... Myslím si, že umělec který provětrává svoje ego právě hudebním způsobem, může mít tvorbu depresivní hudby jako slušné antidepresivum, když je na tom bledě, ale jinak v tom moc věcí nevidím.
Já svoje nejistoty a smutky filtruju kreslením. Ve škole jsem už pokreslila docela dost papírů, vždycky si nějakej vyrvu z prostředku sešitu a něco na něj kreslím. Už jsem toho nakreslila dost i o hodinách, ale toho si naštěstí zatím nikdo nevšimnul.
Nedávno jsem skoro celej den kreslila oběšenou holku s dlouhýma hnědýma vlasama v bílejch šatech, skoro celou krvavou. Né, to nemá být cool, spíš... Prostě jsem kreslila to, co mi přišlo na mysl. To, že jsem dneska na biologii kreslila tu samou holku zepředu (zezadu je to lehčí nakreslit), byl už záměr. Nejzajímavější na tom je, že se na mě všichni koukali... divně. Nebo spíš na tu holku na papíře. Kdo jí viděl, jako kdyby se začal bát nebo co... Otázka je, jestli je na tom něco ke strachu, ale to je složitá filozofie, nechci se do ní pouštět, protože vy jste blbí a určitě by jste si o mně pomysleli, že 12ti letá kráva se rýpá ve skutečnostech. A mně není a nikdy nebylo jedno, co si o mně ostatní myslí, i když jsem si to pokusila nalhávat.
Takže zpátky k projevu hodnýmu mému věku. Právě jsem se vrátila ze školy, no všichni jsme měli totální výtlemy. Bylo to únavný, hlavně ten odpolední sbor. Šílený, furt něco zpívat :-F. Teď se podívám na všechny díly Tvájlájt, pustím si nějakou štýlovou muziku - třeba Rihannu a ten její novej debilní klip, kde má celou dobu ruku v rozkroku, to je teď IN. A potom si budu celou noc psát na eFBíčku s L. a ostatníma úžasnejma BFFkama, který mě vždycky pochopí a budeme pomlouvat takový ty debilní blbky, který si kreslej nějaký zkrvavený hadry nebo co... Ta holka určitě menstruovala :-DDDDDDDDDD.
Nejde to, je to nějaký rozbitý... Věřte, že vás nemám ráda. Stejně jako L. a ostatní ty BFFky. Nechápu jak se E., ta E., kterou jsem rok tak "dobře" znala, mohla tak hnusně moc změnit. Jak mohla o 180 stupňů obrátit svoje názory a jak může teď jít naprosto proti svejm přesvědčením. Vím jak hnusný věci umí o lidech říkat (a vždycky jsem věděla, jaký pomluvy se říkají o ní, ale nikdy bych jí to neřekla do očí, tak jako ona mně) a co asi teď mele o mně. Už mi ani nejde o ní, tak jako o ten princip.
Mějte se.
Iris.
 


Aktuální články

Reklama