Rock and roll, you ate my soul

25. února 2012 v 13:42 | Iris
Áno, včera nám měli odpojit net, ale nějak na to asi zapomněli ;-). Na oficiálním blogu už mám vyhlášenou neaktivitu, a nehdlám to měnit, ale sem si můžu ještě napsat pár poznámek. Ještě před tím, co se přestěhujeme - ano, my se stěhujeme. Už jsem o tom jednou psala, teda, měla rozepsaný článek, myslím, že v pondělí. Ale čas mi nějak nedovolil ho dopsat, i když jsem se o to pokoušela několik dní. A potom už byl tragicky neaktuální, jak to už v mém životě chodí :-).
No, takže se stěhujeme. Do takový ulice, která se jmenuje vvvxxx (nevíte který město, takže vám to stejně nic neřekne) a do oranžovýho paneláku, který má šest pater a výtah a my budeme v tom šestým patře a budem jezdit výtahem ;-). Takže to bude asi hodně zajímavé, hlavně "jak dostat postel do šestýho patra". A těch bude víc.
No, o stěhování jsme se dozvěděli teprve na začátku února, a stěhujeme se teď (=na začátku března, no), takže bylo docela málo času na balení všech možných věcí, co by se u nás našly. A já, nejmladší člen naší malý rodiny, jsem samozřejmě děsně "nezúčastněná" a "je mi to všechno jedno". Grr.
No ale abych nemluvila jenom o tomhle (nejdůležitějším) tématu, ve středu jsem se zase ulila ze školy. Ulejvám se teď celkem často, a vyhovuje mi to tak (když nepočítám, kolikrát jsem už přišla pozdě do hodiny, hah). Tentokrát jsem byla na tom okresním kole v zušce, jak jsem už někdy psala. Vzhledem k tomu, že jsem si od toho vůbec nic neslibovala, jsem tam šla snad úplně bez trémy a nervozity, prostě s tím, že se uleju a bude to určitě sranda (moje "útěcha" na téměř všechno; když se mi někam nechce, "určitě to bude sranda") a že to odehraju a bude to v pohodě. No nakonec jsem to odehrála (podle všeho) fakt dobře, a dostala jsem se do kraje!! Jo, dostalo se víc lidí, samozřejmě, ale ode mě to nikdo nečekal, ani já sama. Fakt jsem o tom vůbec nepřemýšlela.
Z naší klarinetový třídy jsme se ve III. kategorii dostali do kraje jenom dva, z těch mladších se jich dostalo víc, a ze starších nevím, je tam jenom jedna holka a jinak jsme nejstarší :-D. Krajský kolo bude 29. března někde v České Lípě, to znamená den před naším školním ukončením 2. trimestru. Jsem se bála, že to nestihnu, protože jsem si myslela, že to bude toho třicátýho....
No a co bych napsala dále. Jó asi tohle: Nemám ráda One Direction. A nestydím se za to :-D. Asi je v téhle době na "blogové scéně" málo holek, který nejsou lesby a nemají rádi 1D, a já mezi ně patřím. Mně přijdou prostě jako hrozní šampóni, a děsně namyšlený a rozmazlený. Ani jejich klipy se mi nelíbí. Jediný v čem s nima souhlasím je - I need that one thing. Né že by to bylo úplně přímo na mojí osobu, ale je to takový pravdivý citát ;-). Kdoví, co tím ti 1D mysleli.
Plus taky taková malá informace. Jsem ráda, že mám prázdniny (za pár dní budu mluvit a psát jinak ;-D), protože bych pomalu mohla dělat celý primě psycholožku :-D. Je to na dlouhé vysvětlování (i když by to určitě stálo za to, hah), takže to nebudu vysvětlovat, když to po mně nikdo nechce. Snad jenom pár slov: Jak bych mohla nepomáhat člověku, který se ocinul ve stejné situaci jako já před dvěma roky. Je mi jasné, že bych se neměla do věcí moc plést, ale tohle nejde. Žádný normální člověk by nezůstal v klidu, ne?! Je to složitý.
A taky skončila moje oblíbená telenovela Marina :-D. Ale to pouze na okraj, protože koho to zajímá?!
Takže budu končit. Mějte se hezky, a já se snad zase někdy ozvu. Sledujte blog.
Iris.
 


Aktuální články

Reklama