Breathing's just a rhythm

18. března 2012 v 13:04 | Iris
Krásné, jarní počasí ^^. Sluníčko začíná svítit, už není zima a nemrzne, ale zároveň není ještě úplné teplo, a tak se mi to líbí.... Nebojte se, nezačnu skládat pomatenou jarní poezii o skřítcích a vílách zálibně hryzajících do kvetoucích amarylek při melodickém zpěvu slavíčků s diamanty na jazýčku, protože jsem realistka. Jaro odejde stejně, jako přišlo, a potom přijde léto, které já osobně moc v oblibě nemám, protože nesnáším vedro a neustálé chránění se před ním.
V příštím týdnu mě čekají dva trimestrální testy (myslím, že matika a ajina) a to další pondělí ještě čeština, které se kupodivu tenhle trimestr bojím nejvíc - zvládám jí v praxi, ale na teorii nějak kašlu. Nic jiného "důležitého" mě snad nečeká, všechny akce v zušce jsem si odbyla minulý týden, přesněji, byla jsem skoro každý den v zušce jako debil. V pondělí jsem - jako vždycky - měla blbou nauku, kde jsem musela tleskat synkopu na melodii písničky Pec nám spadla. (Bez komentáře.) V úterý jsem měla další vysilující zkoušku tria na středeční třídní přehrávku a čtvrteční interní večírek. A v pátek jsem si dala volno.... Děkuju své imunitě, že jsem se z toho nezbořila. Senná rýma mě čeká až teď, právě v téhle jarní době (rodina namítá, že "tady přece žádný seno není" a dělá ze mě blbce).
Nějak mi blbnou sluchátka, už nezvládají Reginu Spektor a její několikaoktávový rozsah hlasu, což mi trochu "úžasnou jarní náladu" kazí, ale nevadí. Snad to máti nehodí na mě - ty rozbitý sluchátka :-D.
Minulý víkend jsem strávila v Harrachově u naší rodinný známý v jejím velkém nezatepleném domě u silnice, s jejím zrzavým kocourem (samozřejmě s maminkou :-D). Bylo to super. Vyluštila jsem si spoustu sudoku ("spoustu sudoku" u mě znamená tak 3 mřížky), večer jsme se koukaly na Vévodkyni (šílenej film). Jediná blbá věc byla, že se tam nedalo večer umejt, protože je to tam nějaký extra složitý s topením, a tak by bylo blbý kvůli mně ohřívat vodu. Jak to má naše rodinná známá s mytím, to nevím, ale vzhledem k tomu, že nesmrdí, to nijak zlý nebude.
No a co budu dneska dělat?? Rozečtu anglickou knížku (Dr. Jekkyl a Mr. Hyde), leží mi to na stole už pěkně dlouho, budu si si tím muset pospíšit. Napíšu úkol na ajinu, který spočívá v tom, že máme napsat pohled našemu profesorovi. Hahha, doufám, že se spokojí s pohledem z Nový Bystřice. Možná, že budu kreslit, a koukat na čtyřku - dávají nějaký mistrovství v alpským lyžování. Večer bude zase ten Hlas, tomu sice moc nefandím, ale baví mě poslouchat Davidovy, Rytmusovy a občas Dařiny blbý kecy (Vojtek mi nevadí).
A co se týká rozsáhlý kapitoly mého osobního života, o kterým jsem se vždycky s oblibou tak vášnivě rozepisovala, tolik toho nemám. L. ignoruju, a vypadá to tak, že i ona mě, i když i podle mojí spolu-sedící v lavici Ev. {Ty zkratky jsou šílený, ale nemůžu mít stejnou zkratku pro E. a pro Ev. :-D} pomlouvá úplně všechny. Ve třídě se nám nějak rozbilo topení ("zázračně" u naší lavice) a my jsme teď přesunutý do prostřední řady před L. Opravdu, lepší by možná bylo máčet si dennodenně batoh v louži od topení. No uvidíme ;-).
Psycholožku ani psychiatričku mým "kámoškám" z primy už nedělám, protože už si to naštěstí řeší samy. Jinak řečeno: A. už nehází po Z. mokrou houbu a L. naoplátku A. nešlape po věcech :-D. Všichni spolu sice ještě NEKA, ale to se taky časem vyřeší :-DD. Je to fajn, abych to shrnula. Jednou půjdu dělat psychoterapeutku dětem do školky. My jsme tam žádnou neměli, a jak to dopadalo!! (Od té doby se občas někde někdy od někoho dozvím, že jsem zlá na ostatní. Začalo to bořením pískovýho hradu a nadáváním, ale vždycky jen proto, že někdo nadával mně. A že jsem se čas os času někoho zastala.)
Ale abych neodcházela od tématu až hluboko do mateřské školky, mít mladší "kámošky" je někdy i trošku na nervy, zvlášť když chcete jít ven s někým jiným (a důležitějším) než s nima. To potom začnou sondovat, která z nich mi vadí a jak a proč a kdy a s kým.... Minulé pondělí, na vlastní mozek zažito.
Končím!! Jdu na balkón, teda jestli se tam vejdu, mezi hromadu sušícího se oblečení, které tam je z toho důvodu, že se nikam jinam nevejde. Takže asi tak. Časem možná přidám nějaký song k článku, ale to to musím všechno otevřít v Exploreru, protože jedině tam jdou zmenšovat videa.
Loučím se obvyklou frází. Sledujte blog!!
Iris.

 


Aktuální články

Reklama