You can kiss my oh my gawww

8. března 2012 v 20:38 | Iris
Tak si tady sedím u pc, poslouchám nějaký písničky, a tak přemýšlím, co bych mohla napsat, po těch několika (nechce se mi to počítat) dnech. No, každopádně: Skončily prázdniny, a já jsem v ještě větším shonu, než jsem si myslela, že budu (ach ty přirovnání.... no nic :-D). Od pondělka už jsem udělala celkem dost věcí, když nad tím tak popřemýšlím. A teď tady budu děsně dlouho psát (tentokrát si to stopnu!!), a pak půjdu hlavně rychle hrát na klarinet, umejt se, a koukat na tv. Klasický večer, po odpoledni ve škole....
Na obrázku jeden z mých fotografických zázraků zasrané ulice.
No ale vraťme se k tomu, co jsem nakousla na začátku článku. A vezměme to trošku systematicky. V pondělí jsem s máti byla v knihovně, protože "do konce března musím přečíst anglickou knížku". Jako zadané je to už od začátku února, ale to bych nebyla já, kdybych to neřešila až s měsíčním zpožděním. Taky jsem si koupila červený punčocháče, a takovej přívěšek na krk, kterej se asi všem líbí.... nebo co :-D.
V úterý jsem se v těch punčocháčích (a v sukni, samozřejmě.... ta tam taky někde byla, i když nebyla moc vidět) odvážila jít do školy, kde na mě všichni čuměli. Asi proto, že to vypadalo, jako bych se prošla v krvi, ale to jsem přesně chtěla :-D!! Zvlášť ty debilní pohledy E., typu "teď ti zkusím propálit nohy, a teď ksicht", podobně jako dneska, když jsem na biologii omylem řekla, že klíště je hmyz. Na hodině "sjednocování třídního kolektivu" jsem při jedný z úžasných aktivit řekla, že si připadám jako růžovej jednorožec. Jak upřímné....
Středu jsem málem nepřežila, jako vážně. Ráno jsem - stejně jako zbytek naší půlky - byla zkoušená z kytary na hudebce. Je to sice tak horzně primitivní věc (aspoň podle většiny lidí, který jsem na to v životě neviděla hrát), ale mám z toho sedmičku. Hovnóóó. O pár hodin později jsem zažila extradebilní hodinu angličtiny, bereme suggestions, takže jsme si museli psát psanička - jako pozvání někam. Profesor nás dost brutálně rozdělil, takže jsem dostala od spolužáka debilní pozvání o víkendu do lesa. (A odeslala ještě debilnější, na příští zimu do hor skákat na lyžích - tomu se říká Aktivní vražda!!) A na tělocviku jsem skákala na kozu, protože jsem ještě nikdy nezkoušela jí přeskočit celou. A taky nějaký kotrmelce, nebo co. Jsem z toho úplně celá zpřerážená. A zítra znovu.... Ale kozy se nebojím, a odkotrmelcováno už mám, i když na další sedmičku za snahu. Jenom mám strach z toho, že při svojí nemotornosti rozbiju kozu společně s celou tělocvičnou. Ale to je detail. Snaha tam bude vždycky!!
A dneska byl taky šílený den. No, přihlédněme k tomu, že můj test z matiky byl nejlepší ze třídy, a dalo by se to vydržet :-D. Ráno začalo sněžit, a já jsem se z toho málem zcvokla.... Prostě, pořád jsem říkala, že na MDŽ odložím zimní oblečení!! Hahhhahhhahahhhahahhaha (jeden ze záchvatů virtuálního smíchu). Na češtinu jsme měli supl, a měli jsme psát "patnáctiřádkovou slohovku". Jenže to bych já nesměla být já!! Napsala jsem na celou A4 sloh o slonici na procházce v růžovozelených šatech, a když jsem měla dělat čistopis, nestíhala jsem a tak jsem to zakončila tím, že se probudila. No co, ty špatný body snad přičtu v trimestrálním testu.
Což mi připomíná, že kromě MDŽ a svátku mojí kamarádky Gábiny jsou i třídní schůzky.
Odpoledne jsem měla sbor, a zejtra budu zase, od 14:00 až do šesti. Únavný to je.
A na závěr, všechno nejlepší k MDŽ, já jsem "svoje" přání taky dostala (nebo spíš slyšela), takže nemám výjimečně jednou chuť vám všem plivnout do pití. Článek trval půl hodiny, a taky podle toho vypadá. Takže na závěr: zabydlela jsem se dobře!! :-) (už zase ta moje plivací nálada).
Sledujte blogy!!
Iris.
 


Aktuální články

Reklama