Mary had a little lamb with fleece as white as snow

15. dubna 2012 v 12:40 | Iris
Začátky článků jsou nejsložitější!! Vždycky to nějak vymyslím, ale dneska to asi opravdu nepůjde s noblesou :-/. Takže, včera jsem byla v divadle. Na věci, která se jmenuje Její Pastorkyňa. Bylo to dost psycho. Ano, psycho - to je to pravé slovo. Ze začátku jsem se sice bála, že tomu zase nebudu rozumět, protože celou dobu se tam mluvilo v nějaké podivné moravské staročeštině, ale nakonec jsem si na to celkem zvykla. Po několika divadelních představeních, která jsem opravdu nepochopila (jako například opera Carmen, na které jsem byla loni), jsem konečně z něčeho měla "umělecký dojem". To by bylo pro začátek....
Black and White Page GraphicsV pátek jsem šla do školy až na odpoledku. Byl pátek třináctého a my měli dvouhodinovku tělocviku. A jak už píšu tady, nebyla jsem schopná jí absolvovat, ani náhodou. Tak jsem dopoledne zůstala doma s tím, že odpoledne máme dramaťák. Ten jsme, jak jsem později zjistila, neměli - odpadnul, takže jsem byla jenom na fyziku a matiku - dva předměty, které zrovna moc nemusím. V omluvňáku mám napsanou nějakou nevolnost nebo co a kdo se mě ptal, kde jsem byla (nechápu, co je to vlastně zajímalo), jsem se vymluvila na doktora - kromě A., kterému jsem řekla, že se mi prostě nechtělo - což bylo nejblíž tomu pravému důvodu. Doufejme, že nikdy jiný se to nedozví. (Když se nad tím tak zamyslím, mohla jsem všem navykládat detaily o svojí dramatické ranní nevolnosti.)
Ulít z tělocviku se mi podařilo v uplynulém týdnu už podruhé. Poprvé to bylo po té matematické olympiádě, když jsem se narozdíl od Šprtky flákala hodinu ve městě a potom jsem rychle letěla do školy na oběd, aby mě nikdo nepotkal. A pak jsem šla domů. Mimochodem, olympiáda nedopadla moc dobře, mám 2 body z osmnácti. To znamená, že jsem možná měla dobře třetinu jedné úlohy. Ale píšu si maily s jednou holkou, která tam seděla vedle mě. Takže aspoň něco z toho mám. A ze svého výsledku si můžu dělat srandu. Popravdě, nic víc než tohle jsem stejně neočekávala. Zpět k tématu: ulejvání je super. Doufám, že někdy zase bude nějaká olympiáda. Akorát mám obavy ze sprintování 800 metrů, ale to je detail.
Musím se učit na děják nějaké starořímské věci. Ale to až večer, jinak si to nezapamatuju. A taky bych mohla zjistit, na kterém baráku byly ty květinové motivy, které jsem nafotila do té soutěže. Půlka fotek se mi ale bohužel ztratila kdesi nevímkde, jsem naštvaná. Takže teď budu jako kráva hledat baráky na satelitních google mapách.
Zítra jsem objednaná ke kadeřnici. Po celkem dlouhé době. Posledně jsem v "salonu" byla loni v zimě, a dopadlo to opravdu silně průměrně, což znamená - spíš špatně, nebyla jsem spokojená. Do toho kadeřnictví už nepůjdu, stejně jako do toho, které jsem na konci páté třídy opustila kvůli té katastrofě, které mi jedna jeho zaměstnankyně udělala na hlavě. Byla jsem ještě tak blbá, že jsem jí to před zrcadlem pochválila a doma jsem kvůli tomu bulela. Nevím ani, kolikrát jsem si to myla, aby se to nějak spláclo. Stále jsem měla chocholku na hlavě, po dobu měsíce. Zítra jdu i na barvení, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Popravdě se celkem bojím!!
Budu končit (ještě budu půl hodiny vymýšlet nadpis). Sledujte blogy, táta mi právě poslal sadu makrofotek, které jsem nafotila na jeho foťák v Jindřichově Hradci. Mimochodem, přemýšlím i o založení nějakého extraoficiálního fotoblogu, akorát se pořád nemůžu rozhodnout. Taky bych už mohla obnovit fanblog GG, ale pořád se mi nějak nechce....
Iris.
 


Aktuální články

Reklama