Květen 2012

God I pity the violins, in glass coffin they keep coughing

9. května 2012 v 18:34 | Iris
Wow, toto je rekord.... Byly doby, kdy jsem psala každý den, obden, nebo aspoň jednou za týden. Nevadí, no. Zkrátka jsem neměla co sdělovat, a taky jsem začala psát víc článků na oficiální blog. Mimohcodem, založila jsem si fotoblog. Najdete ho na adrese http://irisvirag.blog.cz. Jsou tam zatím dva články (ach ano - ta moje aktivita), 16 návštěvníků a 0 komentářů, ale nevadí. Říkala jsem si, že ho založím pro "širokou veřejnost z mého okolí" (proto na něm nenajdete žádný odkaz na můj oficiální blog), ale zatím jsem slibovanou adresu nerozdala ani doma, tak nevím. Přinejhorším se to neujme....
Spousta lidí nenávidí pondělí. Já nenávidím středy. Je to můj absolutně nejtěžší školní den a navíc potom není ani víkend. Jsem opravdu ráda, že ve středu odpoledne nemusím ještě do zušky, protože bych tam zcela jistě umřela - jako by mi to nestačilo vždycky v pátek :-/. Bylo by opravdu děsné být mrtvá dvakrát týdně.
Dnešní středa by ještě celkem ušla, protože osmou hodinu měla druhá půlka třídy a na těláku jsme nedělali žádný týrání neviňátek (tak jednou nazvala tělocvikářka na lyžáku moje plazení se na běžkách). Baseball je sice na zabití, ale ne moje vlastní. A kráva L. (ach, jak dlouho jsem se tu o ní nezmínila....) má dost svých starostí se svýma věcma, i když je otázkou, kdy jí to opět začne být málo. Třídní šprtka za mnou taky nechodí, aby mi řekla, že "to nevadí Terčo, každému jde něco jiného" (horší než říct mi, že jsem úplně neschopná!!). S "krávou" E. jsem opět zadobře, ani nevím, jak se to stalo. A taky nevím, jestli je to dobře nebo špatně!! Asi působím moc důvěryhodně pro lidi, ke kterým zase tak blízko mít nechci (a oni mi začnou svěřovat svoje hlavu zatěžující "tajnosti") a naopak moc nedůvěryhodně na ty, ke kterým bych chtěla mít blíž já (ano, i přes mojí zdánlivou aroganci pár takových lidí existuje).... Zkrátka a jednoduše, bez jakýchkoliv oficialit jsme se zase s E. začaly kamarádit jak debilní to slovo!!
Mimochodem!! Zamontovala jsem se do nějaké š í l e n é soutěže o Liberci, která je do zítřka, takže si budu googlit informace "typu kdo kdy v jakém kostele" a tak dále. Možná (určitě) to nevyhledám všechno, protože ambice na vítězství samozřejmě nemám.... Bože můj, do čeho jsem se to dala?! Proč jsem vždycky tak blbá a do všeho se namontuju, pak na tom s nikým nespolupracuju a nemám to?! Nevadí. Ono to nějak dopadne. Jako všechno ;-D.
Už brzo budeme mít další trimestrální období. Konkrétně v druhé půlce června. To znamená testy, procenta, body a v obličeji výrazy jehněte na jatkách. Nechci vidět ten test, který budeme psát z češtiny. Uf. Nevím, jak a proč mě zrovna toto napadlo.
Naše profesorka na hudebku je na naší třídu naštvaná, protože pořádá školní hudební talentovou soutěž a od nás se nikdo nepřihlásil. Vlastně.... Pár lidí by se možná přihlásilo, ale ti byli zrovna na záchodech, když z nás byla profesorka vytloukat poslední rozhodnutí. A já se vrátila krátce po tom, co nám tuto krutou zprávu oznámila.... OK, připravím si něco na klarinet, nakýbluju do toho E. (ať nejsem trapná jen já - chci jí nechat zpívat nějakou lidovku za mého doprovodu ;-D jsem hnusná??), a budu se třeba smát ostatním, nebo já nevím. Ať má vedení školy, co chce - já protestovat nebudu.
Poslední ohlédnutí za právě uběhlým - fronta na oběd. Dneska byla tak hnusná, že se L. s ostatními individui vzdaly a šly si pro párek v rohlíku do kantýny. Já jsem si počkala na Vepřové dobrodružství (bílou omáčku), sežrala moc knedlíků asi tři a šla dodělávat úkol z ájiny. Mimochodem, ten název je vážně děsný. Stále ale nemá na jednu restauraci, která svou specialitu pojmenovala Šavle. Dostala jsem záchvat smíchu^○^!!
A nyní už jsu koukat na Simpsonovy. Jsem opravdu ráda, že jsem prosekala ty ledy a opět něco napsala, ač to není dlouhé. Na závěr pozde dodám, že jsem přece jenom trochu duševně rozpolcená, co se týká některých věcí. A že Regina Spektor má nový klip a chystá nové CD. Bude se to jmenovat What we saw from the cheap seat a chci to k narozeninám - teda jestli se to dostane do ČR.
Iris.