Lots of bla blah

19. června 2012 v 17:19 | Iris
Na oficiálním blogu mám 57 lidí. Už teď, panebože, co se děje?! Jindy nemám ani dvacet. A když jsem tam přišla dneska poprvé, měla jsem 10 online (teď už mám jenom 1 - sebe). Tak mě napadlo - neblbne Toplist i vám? Protože jestli tohle není blbnutí toplistu, určitě je právě teď na nějaké hodně navštěvované stránce odkaz na můj blog, víte jak to myslím, prostě mě někde někdo pomlouvá, nebo tak něco. Nechápu. Když jsem to viděla poprvé, dostala jsem fakt docela strach. Co když se adresa mého blogu dostala někam, kam neměla?! Ach jo, je fakt míň psychicky zatěžující mít těch 16 lidí, jak jsem zvyklá.
Plus ty komentáře na téma "nechápu ty blbce, kteří v hlavním vysílacím čase sledujou takovou kravinu jsko je Hlas" (ke článku o Hlasu Československa). Já vím, že to nemusí být nutně proti mně, ale jako co já s tím?! Já tam na to (s troškou nadsázky) pěju ódy, a vy mi k tomu napíšete, že je to blbost? Navíc jsem na začátku článku psala, že jsem na to skoro ani nezačala koukat, takže akorát ukazujete na to, že buď za a) jste ten článek nečetli nebo b) se neumíte vyjádřit ke článku. Né, já vůbec nenadávám, akorát si vylívám nálevku :-D. Je mi teprve dvanáct (OK, na začátku července mi už bude 13, ale ta dvanáctka mi nějak přirostla k srdci, tak se s ní nemůžu rozloučit), tak nemůžu být tak inteligentní jako ty "dospělý holky", který mi píšou komentáře, o který se nikdo neprosil :-DD. Ještě se na chvíli vrátím k té dvanáctce - je to zkrátka skvělý věk. Ještě nejsem dospělá a ani se nepočítá s tím, že se budu rozhodovat o tom, co budu dělat v dospělosti. Zároveň nejsem to malé dítě, které se nemůže napít šampaňskýho nebo nesmí slyšet (nebo vyprávět) nějaký "sprostý vtipy" nebo nemůže být do půlnoci (a ještě déle) vzhůru :-D. Taky si můžu ještě k narozkám přát figurku poníka (Rarity je nej, má kosočtverec na zadku!!). 13 považuju za opravdu nešťastné číslo, takže za jediné pozitivum tohoto věku považuju to, že ho dosáhnu (zkrátka že se ho dožiju, v což doufám, nikdy člověk neví, co se stane!!). Navíc se nemůžu ztělesnit s tím, že jsem "teenager". Už teď nesnáším, když se o mně říká, že jsem puberťačka. To slovo je zaprvé hnusné a zadruhé ve mně evokuje představu poďobané holky v krátkém tričku s cigaretou a Bravíčkem v ruce stojící na skateboardu. A to já teda fakt nechci být. No jo no, 6. červenec to opět rozsekne :-D. Stejně podle všech vjemů už vypadám na víc, než kolik mi je, což nebývá vždycky taková výhoda. Například v autobuse mi jednu dobu nechtěli věřit, že mi není ještě patnáct a že můžu mít poloviční jízdenku. Lidi ve škole mě většinou řadí do tercie místo do sekundy, když zapomenou, ve které jsem třídě. Nedávno jsem dostala mail od šéfredaktora školního časopisu, ať "napíšu článek o cyklisťáku - jsem přece v tercii a tak jsem na něm už byla". Stejně nevěřím tomu, že mi těch necelých šest let do osmnáctky nějak uběhne. Ono vlastně ani nemusí.
+ Poslední věc k věku a pak už pryč: Nemám ráda "puberťačky", které si hrajou na to, že je jim víc, než jim je. Chápete, ne?! Já to zkoušela v 9, 10 letech. Bylo to zatěžující a ještě k tomu jsem si udělala "whale tail" z bokovek odkrývajících kus zadku. (naštěstí už to nemám :-D) A to jsem ještě ani nebyla v tom věku, který prý spadá do té puberty nebo co. V téhle době to je tak, že se dvanácti, třináctileté holky stylují jako děsné hipsterky (mimochodem už je to dost neoriginální, myslela jsem si, že se tím stylem inspiruju, ale protože to nosí všichni, je to ohrané), zkouší kouřit, čímž si kazí zuby, a ano, jsem děsná moralistka, snaží se hubnout, jsou pro-ana, kupujou si extravycpaný podprdy z Háemka a fotí se polonahý - nesnáším. Já prý vypadám na víc, než kolik mi je, ale to je opravdu čistě přírodní. OK, vmeťte mi moje vlasy, který jsem měla nabarvený už v osmi.... OK, už nekecám. Ale nikdy bych nekouřila, nevycpávala si prsa nebo nenosila šortky ryze kalhotkoidního charakteru ;-).
Děsně dlouhý převážně moralistický článek. Už budu končit. Zítra máme ve škole školní kolo talentový soutěže, kam jsem se naštěstí nedostala. Mám za sebou první trimestrální test z ajiny (naštěstí byl jako první, nemusela jsem se na něj totiž tolik připravovat) a další - matika, které se nijak moc nebojím - mě čeká ve čtvrtek. Ovšem páteční ráno bude patřit češtině & syntaxu a to bude masakr!! Chjóóó. A z ajiny chci nad devadesát procent. Fakt jsem se snažila. Nyní superdivná fotka z tumblru. Určitě přidám ještě nějaké písničky!!
erikangstrom:The Tragic Sense- I’ll not contain you
Iris.

 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama