Leden 2013

I knew the clouds had snowed on me, and then they poured on me some rain

12. ledna 2013 v 19:38 | Iris
Momentální situace? Vánoční prázdniny byly moc krátký, i přesto, že byly za několik posledních let stoprocentně nejdelší. Dneska jsem se celý den (teda kromě nákupu šunek a sušenek) válela doma a sledovala na "čtyryadvacítce" prezidentský volby, který dopadly... no prostě dopadly! Píšu článek o sobě a ne a ne ho dokončit. Potřebovala bych modrý úzký džíny, který ale nebudou nijak extrémně úzký a ani široký, a ani drahý, a který mi nebudou velký na zadku. Zejtra odjíždí sekunda na lyžák a já jsem ráda, že za a letos tam už nemusím a za b že tělocvikářka se na týden zdejchne. :-D
Je toho moc? Ne, ještě víc. Začala jsem psát volným veršem a taky píšu při hodinách biologie třeba například příběh na V - jmenuje se Vačice Vytlačila Vačičátko a Vačičák se Vylil Vodkou. No a začal se mi rozbíjet klarinet, což je super, když mám dvaadvacátýho soutěž. Možná v říjnu pojedu autobusem do Katalánska, ale do té doby musím asi ještě hodně psychicky zesílit, abych vůbec přežila cestu!!
A profesoři začali vyjednávat o cyklisťáku, na který já nejedu, takže si musím sehnat někoho, kdo za mě napíše článek do školního časopisu. Asi oslovím ty dvě krávy, které mě se... vyměšují. Jojo.
A nebudu si barvit vlasy, protože chci zas vidět, jaká je moje přirozená barva... Dřív jsem si myslela, že středně hnědá, ale teď jsem zjistila, že fakt hodně světle hnědá. Když mi ta zrzavoblonďatá bude odrůstat, zezačátku to bude možná vypadat blbě, ale pak už zas ne a bude to vypadat jako to "ombré hair" nebo jak se tomu říká. Budu cool :-DD.
Byla jsem v kině na Hobitovi ve 3d. Bolela mě z toho hlava, šíleně, a taky jsem nepochopila, o co v tom filmu jde, ale vím, že tam byl Pytlík a ta malá příšera... jak tam lezla v těch skalách... Glum, a skřeti, hodně skřetů, a zdálo se mi to chvílemi dost hnusný.
Píšu básničky, a zatím jsem jich moc nedala na blog, protože to čte minimum lidí, ale kdo je taky teďka aktivní... skoro nikdo ;-D takže to je jedno. Nějak nemám sezónu a většina ostatních taky ne. když někomu napíšu nááhodou komentář, tak mi neodepíše - nebo ani nepřijde na můj blog, protože se mu zkrátka nechce, já to znám.
V úterý mám další DOD, tentokrát ne pro důchodce, ale pro páťáky a jejich rodiče, tak ty snad přijdou před šestou večerní... Už vidím jak budu obsluhovat všech *asi hodně* lidí sama, protože P. asi nepřijde - zase nějaká debilní zimní epidemie chřipky nebo co - a E. je na tom lyžáku, to je taky debilní epidemie! Jo jo, jen doufejme, že Evička přežije sjezdovky aspoň tak jako já loni, ale vzhledem k tomu, že umí na běžkách (no... na běžkách v Jizerkách!!), se o ní nebojím, když už jsem se z tý závěje vyhrabala já, tak to dá i ona.
A já se aspoň snad nebudu muset týden houpat na kruzích. Minulou středu jsem z nich spadla a byla to celkem rána, ale spíš to bolelo tu podlahu. A tělocvikářka si toho navíc ani nevšimla, takže jsem se neohrabaně zvedla a vykoktala jsem "Skoro kotrmelec, co!" No coment.
Bota. No, bota... se nosí na nohou. Hodně lidí ji nosí na nohou. Myslím si, že je dobře, že se nosí na nohou, protože kdyby se nosila třeba na hlavě, nebyla by to bota, ale klobouk.
+ Hej vy všechny, přestaňte si rvát to obočí, hlavně když to neumíte, vypadáte jak... no prostě blbě.
Z téhle písničky mám DÉJA-VU!!