Únor 2014

Ples?

16. února 2014 v 12:06 | Iris |  Tajné postřehy
Přečtěte si tenhle článek, který jsem v pátek spatlala a jsem na něj pyšná, protože jsem ho spatlala velice rychle a pak jsem ještě stihla všechno možné. Bohužel, ta čtyři přečtení ze včerejška jsou všechna ode mě. Nikdo nečte dlouhý články. Stejně jako nikdo nekouká na třičtvrtěhodiny trvající videa dvanáctiletých holčiček, v nichž vykládají, jakou dekorativní kosmetiku obdržely k Vánocům. Včera jsem něco takového rozkoukala "v rámci socioblabla něco výzkumu" a celkem mne to bavilo. Vypla jsem to jen proto, že se mi zdálo zvrácené věnovat čas něčemu takovému!! Cítila bych se jako nevětší zabiják času.
Páteční až sobotní akce rovná se maturitní ples. Tedy první ples, kde jsem se objevila, velká historická událost!! A to bych tam správně chodit ani neměla, jelikož jsem neabsolvovala žádný taneční kurz, ale maminka je maminka a maminka je teacher. Takže jsem se napatlala mejkapem a šla to omrknout (slibuju, slovo patlat už dnes nepoužiju).
Ze začátku jsem vůbec nevěděla, co budu na plese dělat. Měla jsem tam zarezervované jedno křesílko, na které jsem si položila svetřík a šla dál, jenže pak si na to křeslo sedl někdo ze sexty a, ucítiv můj svetřík pod jeho pozadím, začal s ním házet (s tím svetříkem!) a tak jsem tam trapně musela nakráčet a říct "ten svetr je můj" a hodit ho na jinou židli. Ach, kdyby se něco stalo s tím černým svetříkem, dlouho bych si to vyčítala! Copak nějaký svetr může za mou blbost? Diskutabilní!