Duben 2014

Vivat jaro

13. dubna 2014 v 21:02 | Iris |  Tajné postřehy
Tak trochu přemýšlím o to, zda je můj oficiální blog vlastně stále správně v kategorii "deníček", když můj opravdický deníček sedí (dosti nepohodlně) v poličce vedle knihovny a ony deníkové článečky, které mám potřebu zveřejňovat na síť sítí, se objevují pouze tady - sice velmi zřídka, ale objevují. Vzhledem k tomu, že jsem svůj blog přihlásila do autorského klubu, a tam napsala, že jsem deník, tak o tom rozmýšlím. Jinak je mi to dost jedno, je to jen jedna z těch naprosto nepodstatných věcí, jimž věnuji svůj čas.

Původně jsem teď chtěla hrát na klarinet, ale má lenost spolu s rýmou okupující mé rozkošné dutiny vyhrály a tak nyní sedím u notebooku a plním opět tento blog svým denííííčkem! Ale ještě jsem upravila spoustu fotek v Photoscapeu a taky, což je velice záslužné, jsem si udělala první část cvičné úlohy do ústředního kola olympiády ve španělském jazyce. Buď je to zkrátka jednoduché, nebo jsem tomu neporozuměla... Ale to se snad dozvím zítra. Jestli se z mé rýmičky nevyklube nějaká jiná roztomilůstka. :-X

Ano, to jsem nezmínila. Oslabuje se mi imunita a prý je to jarem? Nemyju nádobí! V březnu jsem byla nemocná, to bylo zrovna po recitační soutěži (o níž bych mohla psát dlouho, ale nechce se mi, jelikož tak trošku serioznější článek jsem napsala zde, prosím), a byly prázdniny, takže jsem je strávila v posteli s virózou. Nyní na mne vlezla tato obludka, do níž liji nosní sprejík a krční sprejík. Potřebuji preventan! Jsem převelice líná na to, abych kousala nějaké plody našich krytosemenných rostlin!