Jujdananánku!

12. května 2014 v 18:36 | Iris
Drahá rezi, včera váš blog navštívilo 0 lidí. Tento nápis na mne zeje z úvodní stránky pokaždé, když se na ni podívám - a dnes mám na toplistu okolo osmdesáti lidí. Devět návštěvníků online! To byl vždy můj malý počítačový sen! Nechápu, kdo vybírá blogy na 'blog dne'. Předpokládám, že je to náhodné. Jinak by totiž možná konečně někdo vybral můj hlavní blog.
K čemu toho tedy využít? Mohla bych sem překopírovat svoje nejlepší články a bláhově čekat, že si je někdo přečte. Mohla bych se pokusit o rekord v komentářích, na svém prvním blogu jsem to zkoušela (bylo mi osm) a nasbírala jsem komentáře čtyři. Možná, že teď by se mi povedlo mít jich devadesát.
Všichni tito návštěvníci jsou spíše než čtenáři čísílky na počítadle, jelikož přijdou a zase odejdou. I já to tak dělám; zastavím se na 'blogu dne' a když mne nezaujme, zase jdu dál. Nemám otevřené komentáře - tím pádem nepoznám, zda si tu někdo něco přečetl.
Takže jsem se rozhodla tímto velkým klikacím obrázkem vás přesměrovat na blog, který je mým hlavním internetovým útočištěm. Funguje už od roku 2011 a řekla bych, že je tam toho celkem dost.

Prokrastinační kalendář, Báseň o rypoušovi, Mimino? a Stylový článek čekají na někoho, kdo si je přečte.
Vaše příjemně překvapená, ale dosti rozhozená
Iris
 


Aktuální články

Reklama