Říjen 2014

a pokálí psa

7. října 2014 v 22:02 | Iris |  Tajné postřehy
Dnes mám momentální a rychlou náladu spatlat (mám to slovo příliš ráda, já vím; musím se od něho odpoutat, ale jak?! Ach) smršťodiní článek v bodech. Předpokládám, že nebude slohově v pořádku. Vím, že bych mohla dělat spoustu daleko užitečnějších věcí, ale já se na to čtení anglických knížek vážně vrhnu hned poté, co tohle dodělám! Navíc, zítra mi škola začíná až v deset, tudíž můžu místo spaní pracovat a číst ráno, že.
Možná se to bude podobat (tím tím je myšlen samozřejmě koncept tohoto článku) nějakému zpropadenému proudu myšlenek, nebo se třeba zadrhnu v polovině a celé to skončí na Smetišti dějin, v přetékajícím skladišti jménem Rozepsané články.
A předpokládám, že v následujících řádcích najdete i nějaký ten překlep. Huuráá do toho.

1. Nemohu se nezmínit o Hřejivé výzvě (jejíž úvodní článek najdete zde), jelikož jsem vůbec nečekala tak velký ohlas. Myslela jsem si, že to bude komorní záležitost má a Vlastina, ale velice se nám to rozrostlo. Je to divné, věci, jejichž součástí jsem já, většinou nebývají obletované davy. Díkydíkydíky. Aspoň něco mi a) zvyšuje sebevědomí a b) zvyšuje produktivitu, jelikož místo bezcílného čmárání patetických frází se v mých blocích, sešitech a skicářích rodí malé slohovky. Taková malá a uplakaná miminka mých všedních dní; podobně jako Gaia jsem je splodila dílem sama, dílem díky... ehm, řekněme, Muži tisíce tváří (hned po "spatlat" a "tak určitěěě" můj oblíbený výraz).